لایو اینستاگرام با کامپیوتر در 4 مرحله ساده
4.5
(42)

آموزش پخش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

برنامه‌ها و آموزش‌های زنده هر روز محبوبتر و پرطرفدارتر می‌شود. بسیاری از دوستان به‌خصوص مدرس‌ها و متخصصان برای معرفی، آموزش و برندسازی خودشان از برنامه‌های لایو اینستاگرام استفاده می‌کنند و اغلب این کار را با موبایل انجام می‌دهند.

اینستاگرام این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی بتوانید تا یک ساعت برنامه زنده داشته باشید؛ ولی دوستان زیادی مایل هستند پشت کامپیوتر بنشینند و با وب‌کم لپ‌تاپ یا کامپیوتر برنامه لایو برگزار کنند. برای این کار می‌توانید از روش زیر استفاده کنید.

 

سایت Loola.tv

این سایت که فعلا یک پروژه استارت‌آپی است، این امکان را فراهم کرده تا در کمتر از 3 دقیقه برنامه لایو خود را در اینستاگرام آغاز کنید و این کار را به کمک کامپیوتر انجام دهید. هزینه استفاده از این خدمات فعلا کاملا رایگان است. از امکانات جالب این سایت امکان پخش همزمان برنامه زنده شما در چند رسانه مثل اینستاگرام، یوتیوب، LiveMe، UpLive و … است. همچنین تمام چت‌ها را می‌توانید ببینید و پاسخ بدهید.

 

مراحل پخش لایو اینستاگرام با Loola.tv

1. وارد سایت loola.tv شوید و بر دکمه نارنجی رنگ کلیک کنید. از شما خواسته می‌شود با اکانت جیمیل خود وارد شوید. این کار را انجام دهید.

اینستاگرام لایو دسکتاپ

 

2. در مرحله بعد پس از ورود باید نام و رمز اکانت‌ اینستاگرام خود را وارد کنید تا این سایت بتواند از طربق اکانت اینستاگرام شما لایو را پخش کند. البته در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات اکانت یوتیوب و … را هم وارد کنید تا هنگام برگزاری لایو اینستاگرام، فیلم آن همرمان در یوتیوب و رسانه‌های دیگر هم پخش شود.

3. پس از این قدم، وارد استودیوی پخش می‌شوید و محیطی شبیه محیط زیر را مشاهده می‌کنید. از قسمتی که در تصویر با عدد 1 مشخص شده انتخاب کنید که برنامه شما به‌صورت همزمان در کدام رسانه‌ها پخش شود. در قسمتی که با عدد 2 مشخص شده می‌توانید تمام چت‌ها و پیام‌های هواداران خودتان را ببینید و به آن‌ها پاسخ بدهید. هر وقت وب‌کم و میکروفن را تست کردید و همه چیز درست بود می‌توانید با زدن دکمه Go Live که در عکس با عدد 3 مشخص شده برنامه زنده خود را آغاز کنید.

 

لایو اینستاگرام

 

4. هرگاه پخش زنده شما به پایان رسید می‌توانید با زدن دکمه End که دقیقا در محل دکمه Go Live قرار می‌گیرد به پخش خود پایان دهیدو همچنین می‌توانید ببینید چه کسانی بیشترین مشارکت را داشتند.

 

کار به همین سادگی بود و شما هم می‌توانید پخش لایو اینستاگرام را با کامپیوتر انجام دهید. البته سایت Loola.tv در حال توسعه امکانات جدیدی برای افزودن نوشته روی فیلم، افکت‌های تصویری، عکس زمینه و … است. منتظر آپدیت‌های جدید این سایت باشید.

 

همین الان بر لوگوی زیر کلیک کنید، وارد سایت Loola.tv شوید و اولین لایو اینستاگرام را با کامپیوتر آغاز کنید!

 

دیدن لایو اینستاگرام در کامپیوتر

اگر صرفا می‌خواهید لایو دیگران را با کامپیوتر ببینید، این امکان با مرورگر کروم وجود دارد. افزونه گوگل کروم با نام «IG Stories for Instagram» را نصب کنید و امکان تماشای لایو دیگران در مرورگر کروم فراهم می‌شود.

 

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 42

کتاب بازاریابی عصبی

کتاب بازاریابی عصبی

23 ترفند جدید برای افزایش فروش با شناخت عملکرد مغز

80.000 تومان

فقط 56،000 تومان