سوال نهایی

خلاصه کتاب: سوال نهایی

آنچه در چکیده کتاب «سوال نهایی» می‌آموزید

فرد ریچلد، یکی از اعضای شرکت «بِین و شرکا» با نسخه تصحیح‌شده و به‌روزشده کتاب پرفروشش در سال 2006 برگشته است و در نوشتن نسخه جدید با راب مارکی، یکی دیگر از اعضای این شرکت همکاری کرده است.
نسخه اصلی به کسب‌وکارها آموزش می‌داد که فقط باید یک سوال از خود بپرسند: «آیا مشتریان، شرکت ما را به دوست، اعضای خانواده و غریبه‌ها پیشنهاد می‌دهند؟» نسخه دوم ده سال پس از نسخه اول به بازار آمد.

از آنجا که تکنولوژی‌های جدید و تغییرات سریع باعث شده محیط‌های کاری فعلی اصلا با جو تجاری یک دهه قبل قابل مقایسه نباشد، خواندن این نسخه جدید ارزشمند و ضروری است.
نویسندگان توضیح می‌دهند که سوال نهایی را کی و چطور بپرسید. آن‌ها ماتریسی جالب به نام «امتیاز مبلغان» ارائه می‌دهند که حالا ارتقا یافته و به «سیستم مبلغان» تبدیل شده است. امتیاز مبلغان به شما می‌گوید که چه درصدی از خریداران با معرفی شرکت شما به دیگران و صحبت درباره محصولات، خدمات و تجربه‌های مشتریان شما، به سوال نهایی پاسخ می‌دهند.

مدیر سبز این کتاب خواندنی و کاربردی را به مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک پیشنهاد می‌دهد و همچنین به کارآفرینانی که می‌خواهند اصول وفاداری مشتریان و امتیازدهی آن‌ها را از همان ابتدا در کارهای خود لحاظ کنند.

 

دسترسی به این محتوا مخصوص اعضای الماسی است. برای عضویت بر دکمه زیر کلیک کنید.

می‌خواهم عضو الماسی شوم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *