ثروت‌های الکترونیکی

دانلود خلاصه کتاب ثروت‌های الکترونیکی

ثروت‌های الکترونیکی

آنچه در این چکیده می آموزید
۱. چطور شرکت‌ها و افراد می‌توانند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند.
۲. از کدام شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌های کاربردی و ابزارهای آن‌لاین استفاده کنیم.
۳. چگونه از این موارد به کاراترین نحو ممکن استفاده کنیم.

اینترنت معدنی پر از طلاست. آنانی که می‌دانند چگونه ادعاهای خود را در فضای مجازی مطرح کنند، درآمد عظیمی کسب می‌کنند. با این وجود، مطرح شدن در حوزه اینترنت، نیازمند دانش و مهارت کافی است. برای کسب درآمد در دنیای مجازی مغشوش و دائما متغیر، باید آن‌را به خوبی بشناسید. اسکات فاکس کارشناس تجارت الکترونیک می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

فاکس در این کتاب، کارآفرینی از طریق اینترنت را به اجزای کوچک و ساده تقسیم می‌کند. او به زبانی ساده توضیح می‌دهد که چگونه شرکت‌ها و افراد می‌توانند برای بازاریابی خدمات و محصولاتشان از اینترنت استفاده کنند. اگر چه جهش فاکس برای سوار شدن به عرابه رسانه‌های اجتماعی بسیار دیرتر از آن است که جدید به نظر برسد، اما، مدیر سبز معتقد است متخصصان بازاریابی و صاحبان کسب و کارهای کوچک که در دنیای مجازی سرگردان‌ هستند، می‌توانند نکات کوچک و مفیدی درباره کسب و کار الکترونیک از این کتاب استخراج کنند.

اگر در این شرایط اقتصادی سخت، به‌دنبال راه‌های جدید برای کسب درآمد هستید، این کتاب می‌تواند باعث پیشرفت شما شود. با این وجود، نویسنده از این کتاب برای تبلیغ سایر خدمات خود نیز استفاده کرده است.

 

[members message=”%login%” color=”#ffcc00″ login_text=”ورود به سایت برای دیدن لینک دانلود” login_url=”http://modiresabz.com/wp-login.php”] ثروت‌های الکترونیکی[/members]
نویسنده:
منبع: مدیر سبز

0/5 ( 0 نظر )
  دانلود 92 صفحه اول کتاب شکستن مرزهای فروش

۳ دیدگاه برای “دانلود خلاصه کتاب ثروت‌های الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود
close-link

دانلود
close-link

دانلود
close-link