مسترکلاس سئو

مدرس: مدیر سبز
تاریخ به‌روزرسانی: ۲۸ دی ۱۳۹۹
تعداد شرکت‌کننده: 223 دانشجو
مسترکلاس سئو
223 دانشجو

مسترکلاس سئو

آموزش تخصصی سئو برای سایت‌های وردپرسی

 

از بهترین منبع ترافیک یعنی گوگل، بازدیدکننده و خریدار کسب کنید!
با سئو، ترافیکی معادل میلیون‌ها تومان تبلیغ در ماه، ایجاد کنید!
سئو را یک بار برای همیشه اصولی و حرفه‌ای یاد بگیرید!
برای موفقیت در سئو باید با Holistic SEO آشنا شوید!
در این دوره کاربردی آموزش سئو به شما کمک می‌کنیم تا از تصحیح ساختار سایت و سئو فنی شروع کنید و به سئو صفحات برسید!

اگر سایت دارید نمی‌توانید از سئو صرفنظر کنید!

تبلیغات اینترنتی بسیار گران است و همیشه بازده لازم را ایجاد نمی‌کند! ارزانترین و به‌صرفه‌ترین راه برای جذب افراد علاقه‌مند به سایت، استفاده از سئو است.

اگر فقط روزی 1000 نفر را از طریق سئو به سایت هدایت کنید، معادل حدود 15 میلیون تومان تبلیغات در ماه است.

افرادی که از طریق گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر وارد سایت می‌شوند، به موضوع سایت ما علاقه دارند و احتمال بیشتری وجود دارد که در سایت بمانند یا خرید کنند.

کل رقابت سر «ترافیک موثر» است!

اگر دیجیتال مارکتری حرفه‌ای باشید، حتما می‌دانید هر ترافیکی ارزشمند نیست. سایت‌های زیادی وجود دارند که با مبلغی بسیار ناچیز هزاران بازدیدکننده را به سایت شما می‌‌فرستند. این بازدیدکننده‌ها پس از چند ثانیه از سایت شما خارج می‌شوند و تنها نتیجه‌اش خراب شدن شاخص‌های کلیدی سایت است.

ترافیک موثر از بازدیدکنندگانی تشکیل شده که دقیقا به موضوع سایت شما علاقه دارند. فرض کنید کار شما فروش لباس نوزاد است. آیا ترجیح می‌دهید 1000 نفر اتفاقی به سایت شما بیایند یا 100 مادر جوان وارد سایت شوند که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند؟

وقتی برای سایت خود ترافیک موثر ایجاد می‌کنید، زمان حضور در سایت افزایش می‌یابد و نرخ خروج کمتر می‌شود که هر دو به نفع شما است.

سئو بهترین راه دنیا برای ایجاد ترافیک موثر است و آن هم به صورت رایگان و بدون صرف میلیون‌ها تومان هزینه برای تبلیغات!

سئو (SEO) دقیقا چیست؟

سئو مخفف واژه‌های Search Engine Optimization است که معنی آن «بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو» است. بهینه‌سازی سایت برای کلیدواژه‌ای خاص انجام می‌شود.

کلیدواژه عبارتی است که در گوگل جستجو می‌شود و می‌تواند شامل یک یا چند کلمه باشد. وقتی صفحه‌ای از سایتمان را برای کلیدواژه‌ای بهینه کنیم، اگر فردی آن کلیدواژه را در گوگل جستجو کرد سایت ما در اولین نتایج جستجو ظاهر می‌شود و در نتیجه ترافیک سایت افزایش می‌یابد.

نکته مهم آن است که سئو بر هر صفحه سایت اعمال می‌شود و هر صفحه سایتمان می‌تواند رتبه‌ای متفاوت از دید گوگل داشته باشد.

سئو ترفندهایی برای فریب گوگل نیست!

بسیاری از وب‌مسترها و علاقه‌مندان به سئو دنبال ترفندها و روش‌هایی هستند که بتوانند به سرعت سایتشان به نتایج اول گوگل برسانند. این روش شاید در کوتاه‌مدت جواب بدهد ولی راهکاری اصولی و پایدار نیست.

ما به‌جای اینکه سعی کنیم گوگل را فریب بدهیم، تلاش می‌کنیم یاد بگیریم از دید گوگل چه محتواهایی ارزشمند محسوب می‌شود و محتواهای ارزشمند تولید کنیم. با این روش هم در گوگل رتبه خوبی کسب می‌کنیم و هم بازدیدکنندگانی که با جستجو به سایت ما می‌رسند از محتوای آن لذت می‌برند.

یادگیری ترفندهای سئو دقیقا مانند یادگیری تعمیرات اتومبیل است، بدون آنکه از عملکرد دقیق اتومبیل آگاهی داشته باشیم. پس به‌جای اینکه دنبال ترفندهای خاصی باشیم که امروز کار می‌کند و چند روز بعد ارزش خود را از دست می‌دهد، باید با روش گوگل در رتبه‌بندی سایت‌ها آشنا شویم تا بتوانیم بر سئو سایت کار کنیم.

3 اشتباه رایج در سئو (بخشی از فیلم دوره)

فیلم بالا بخشی از درس‌های ابتدایی دوره مسترکلاس سئو است. کل دوره آموزش سئو به‌صورت ویدیویی و دقیقا مثل همین فیلم است که مشاهده کردید.

دوره آنلاین مسترکلاس سئو

این دوره‌ جدید و کاربردی، شما را در کمترین زمان به یک فرد حرفه‌ای در سئو تبدیل می‌کند. بخش اصلی دوره حدود 6 ساعت و 30 دقیقه است و در همین زمان درکی بسیار عمیق و اصولی از سئو را ارائه می‌کنیم تا درواقع با سیستم ارزیابی گوگل برای رتبه‌بندی نتایج جستجو کاملا آشنا شوید.

البته مطالب مکملی به دوره اضافه خواهد شد و دوره آموزش سئو تا پایان سال 1399 آپدیت‌های جدید خواهد داشت.

این دوره بیشتر برای دوستانی است که می‌خواهند روی سئو سایت خودشان کار کنند و با کمترین زمان و هزینه، نتایج قابل‌قبولی بگیرند.

مسترکلاس‌ها دوره‌های جدید مدیرسبز هستند که در آن‌ها سعی می‌کنیم درک عمیق‌تری از موضوعات کسب کنید. بسیاری از افراد شاید سئو بلد باشند؛ ولی دقیقا با ماموریت گوگل، ساختار مناسب یک سایت، معیارهای یک محتوای عالی و … آشنا نیستند.

نگاهی به دوره آنلاین
مسترکلاس سئو
مدرس: ژان بقوسیان
مخاطب: صاحبان سایت، دیجیتال مارکترها و وب‌مسترها
مدت زمان: حدود 6.5 ساعت
نوع تحویل: تماشای آنلاین فیلم‌های دوره
مبلغ: نهصد و نود هزار تومان

آیا سئو علمی پیچیده است؟

سئو خیلی پیچیده و فراتر از درک ما نیست. آموزش سئو آسان است؛ ولی کسب مهارت در آن نیاز به تمرین و زمان دارد. سئو مانند بازی شطرنج است. شاید بتوانید به سرعت این بازی را یاد بگیرید؛ ولی اگر بخواهید حرفه‌ای شوید باید ساعت‌های زیادی را صرف تحلیل و اجرا کنید تا کم‌کم در این کار حرفه‌ای شوید.

پس با اینکه مفاهیم سئو سخت و پیچیده نیستند؛ ولی لازم است سخت‌کوش باشید تا مهارت لازم را کسب کنید.

برخی از مطالب مسترکلاس سئو

آیا بهتر نیست سئو را به یک شرکت واگذار کنیم؟

این هم گزینه‌ای رایج است و برخی از کسب‌و‌کارها از آن استفاده می‌کنند. اگر بودجه کافی داشته باشید شرکت‌هایی وجود دارند که می‌توانند با مبلغ چند میلیون تومان در ماه این کار را انجام بدهند.

نکته مهم آن است که سئو کاری مقطعی نیست که یک بار انجام شود و به پایان برسد. سئو مانند تناسب اندام است. اگر مدتی رها شود شاید زحمت‌های قبلی به باد برود. پس لازم است بودجه ماهانه‌ای داشته باشید که به سئو اختصاص پیدا کند.

اگر کسب‌و‌کار کوچکی هستید شاید ترجیح بدهید خودتان سئو سایت را به عهده بگیرید تا هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و هم مهارت جدید کسب کنید که در ایران و دنیا بسیار ارزشمند است.

سئو بدون تحلیل رقیبان معنی ندارد!

یکی از مهارت‌هایی که برای سئو حرفه‌ای باید داشته باشید، تحلیل رقیبان است. منظور از رقیب صفحه‌هایی هستند که همین الان در اولین نتایج جستجو قرار دارند. به‌جای حدس و گمان بهتر است با تحلیل دقیق و علمی اولین نتایج، پیدا کنیم که چه تغییراتی در سایت ما لازم است.

این روش «همیشه سبز» است و با تغییر آلگوریتم گوگل همیشه کاربرد دارد؛ زیرا صفحه‌ای که در اولین نتیجه گوگل قرار دارد، حتما از دید گوگل مورد تایید است!

در دوره آموزش سئو به شما یاد می‌دهیم که چگونه به کمک ابزارهای حرفه‌ای، رقیبان را تحلیل کنید و بهترین استراتژی‌های لازم برای کسب نتایج اول را بیابید!

آیا برای انجام سئو باید کدنویسی بلد باشم؟

خیر. سئو بخش مهمی از دیجیتال مارکتینگ است و به برنامه‌نویسی و ساختن سایت ارتباطی ندارد. فقط لازم است با ساختار سایت آشنا باشید که در این دوره آموزش سئو توضیح داده خواهد شد.

تمام تغییرات لازم مواردی هستند که اگر دسترسی به پشت‌صحنه سایت دارید و می‌توانید مقاله و مطلب جدید منتشر کنید، پس به احتمال زیاد مشکلی در سئو نخواهید داشت.

پاسخ سوالاتی که بسیار ارزشمند هستند!

ما در مدیرسبز برای یادگیری سئو از بهترین منابع دنیا استفاده می‌کنیم. برخی از این منابع با دریافت عضویت چندصدلاری در ماه، نتیجه تحقیقات خود را در اختیار اعضا قرار می‌دهند. ما 50 مورد از ارزشمندترین پرسش‌ها و پاسخ‌ها را در اختیار شما قرار داده‌ایم. تعداد این گزارش‌ها و سوالات تا آخر سال 1399 احتمالا به حدود 200 مورد خواهد رسید که به تدریج در اختیار شما قرار می‌گیرد. این بخش دوره به تنهایی ارزشی معادل هزاران دلار دارد و به‌راحتی در دسترس دیگران نیست!

چند نمونه از این سوالات

 • آیا خرید و استفاده از عکس‌های آماده در سایت، تاثیری منفی بر سئو دارد؟
 • در مقالات بهتر است از چند عکس استفاده کنیم تا سئو بهتری داشته باشیم؟
 • آیا لینک دادن به یک سایت معروف، به اعتبار صفحه ما کمکی می‌کند؟
 • آیا تغییر جای عکس در مقاله تاثیری بر سئو دارد؟
 • آیا گوگل متن داخل پاپ‌آپ‌ها را هم می‌‌خواند و در سئو لحاظ می‌کند؟

و ده‌ها پرسش و پاسخ ارزشمند که می‌تواند فاصله شما را از رقیبان به طرز چشمگیری افزایش دهد!

Yoast SEO

کار با پلاگین Yoast SEO

اگر سایت شما با وردپرس ساخته شده است، کارتان کمی راحت‌تر است. شما می‌توانید با پلاگین معروف Yoast SEO Premium کارهای مربوط به سئو محتوا را سریع‌تر و راحت‌تر انجام بدهید. پس از توضیح کامل اصول سئو به کار با این پلاگین می‌پردازیم و روش استفاده از پلاگین را آموزش می‌دهیم.

ما به کیفیت اهمیت می‌دهیم

با تغییرات مداوم آلگوریتم گوگل چه کنیم؟

اغلب تغییرات در آلگوریتم سئو گوگل به صورت تجمعی است؛ یعنی این‌طور نیست که گوگل روشش را از پایه عوض کند؛ بلکه مدام در حال بهبود کار خود است.

در تمام آلگوریتم‌های گوگل، اصول پایه‌ای که به ماموریت گوگل مرتبط است عوض نمی‌شود. همیشه برای گوگل محتوای با کیفیت و تجریه خوب بازدیدکننده اهمیت دارد.

شاید برخی ترفندها پس از مدتی کارایی خود را از دست بدهد؛ ولی اصول پایه‌ای هیچ‌گاه عوض نمی‌شود و با درک دیدگاه گوگل همیشه می‌توانید در سئو موفق باشید.

آیا مدیرسبز بر سئو کار می‌کند؟

بله. ما خودمان در ماه، ده‌ها هزار بازدیدکننده از گوگل دریافت می‌‌کنیم. برخی از کلیدواژه‌هایی که از طریق آن‌ها بازدیدکننده جذب می‌‌کنیم را در زیر می‌آوریم.

تبلیغ نویسی
بازاریابی با اینستاگرام
آموزش وبینار
چگونه کتاب بنویسیم
سیستم سازی
بازاریابی عصبی
تجهیزات سخنرانی
هاست خوب
کاهش رتبه آلکسا
افزایش ترافیک سایت
بازاریابی تلفنی
میلرلایت
افزایش عملکرد
بازاریابی انگیزشی
بازاریابی موفق
تبلیغات موفق
تولید محتوا با موبایل
روشهای مدیریت
ساخت وبینار
سیستم بازاریابی
مدل های فروش
مدیریت اختلاف
مدیریت کارکنان
مراحل فروش
بازاریابی کتاب

و ده‌ها کلیدواژه دیگر که باعث ایجاد ترافیک موثر می‌شود.

مدرس دوره مسترکلاس سئو

ژان بقوسیان، مرد پشت صحنه نسل جدید مدرسان موفق

– مدرس اولین دوره‌های آموزش سئو از 10 سال قبل
– نویسنده و مترجم بیش از ۴۰ کتاب با فروش 250 هزار نسخه
– موسس و مدیر سایت مدیرسبز
– کارشناس رادیو اقتصاد
– سخنران همایش استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی همراه سخنرانان معروف جهان
– طراح و سازنده بیش از ۹۰ محصول آموزشی پرفروش
– همکاری با مطرح‌ترین مدرسان جهان از قبیل برایان تریسی، ریچارد دنی، مایکل لندر و …
– مهمان برنامه مستند کلید به عنوان کارآفرین اینترنتی
– مشاور برندهایی مثل ال‌جی، مبین‌نت، ایران خودرو، گاج، بیمه سامان و …

پاسخ سوالات متداول درباره مسترکلاس سئو

برای شرکت در این دوره سئو چه پیش‌نیازی وجود دارد؟

شما باید سایت داشته باشید که در آن حداقل چند محتوا وجود دارد. بهتر است سایت با وردپرس ساخته شده باشد تا بتوانید از پلاگین‌های معرفی شده استفاده کنید. همچنین باید با مهارت‌های اولیه مدیریت سایت مثل افزودن مقاله یا محصول به سایت، ویرایش صفحات و … آشنا باشید.

دوره مسترکلاس سئو برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش سئو برای تمام کسانی است که یا خودشان سایت دارند، می‌خواهند بدون صرف بودجه تبلیغاتی سنگین، بازدید سایت را افزایش دهند یا دوستانی که کارشان مدیریت سایت است و تمام کارهای یک وب‌مستر را انجام می‌دهند.

آیا قیمت این دوره آموزش سئو مناسب است؟

می‌توانیم بگوییم که قیمت این دوره بسیار ارزان است؛ البته اگر مطالب آن را اجرا کنید و ترافیک سایت خودتان را افزایش دهید.

آیا 6.5 ساعت برای آموزش سئو کافی است؟

معیار یک آموزش صرفا ساعات آن نیست. ما در مدیرسبز سعی می‌کنیم آموزش‌هایی درست کنیم که کاملا بدون حاشیه و مطالب اضافی و خسته‌کننده باشد. در این 6.5 ساعت فقط آموزش خالص ارائه می‌کنیم. البته می‌توانستیم همین مطالب را در 10 یا 20 ساعت توضیح بدهیم و وقت بیشتری از شما بگیریم.

آیا تمام مطالب سئو در این دوره سئو توضیح داده شده است؟

واضح است که در چند ساعت نمی‌توان تمام مطالب مربوط به یک موضوع را توضیح داد. ما از قانون 80/20 استفاده کرده‌ایم. بیست درصد اقدام‌های شما در سئو 80 درصد نتایج را ایجاد می‌‌کند. با اجرای همین مطالبی که در دوره آموزش سئو توضیح داده‌ایم، می‌توانید نتایجی بسیار فوق‌العاده کسب کنید؛ با اینکه تمام مباحث سئو در این دوره مورد بحث قرار نگرفته است.

آیا این دوره آپدیت خواهد شد؟

دوره آموزش سئو در صورت لزوم تا پایان سال 1399 آپدیت خواهد شد و مطالب جدید و مکمل به آن اضافه خواهد شد.

توجه: ما در این دوره سئو یاد می‌دهیم با انجام سئو در سایت و خارج سایت بتوانید صفحات سایت را با کلیدواژه موردنظر به اولین نتایج جستجوی گوگل برسانید. دوره آموزش سئو به صورت فیلم است و در دانشگاه الزهرا ضبط شده است.

مدرس:

ژان بقوسیان

990,000 تومان

36 دیدگاه برای “مسترکلاس سئو

  • محمدرضا عابدینی گفته:

   سلام
   لینک دانلود برای شما ارسال نمی‌شود
   وارد صفحه دوره شوید، تب دوره آموزشی را کلیک‌ کنید.

   وارد هر جلسه که شوید، ویدیو مربوط و دکمه دانلود داخل جلسه قرار دارد.

 1. تحصیلات تکمیلی گفته:

  سلام. وقت بخیر
  خواستم بدونم این آموزش 6.5 ساعته به صورت مقدماتی و متوسطه هست یا مباحث پیشرفته هم آموزش داده شده؟ و اینکه یه فردی که اطلاعات متوسط و معمولی در زمینه سئو داره آیا با این آموزش 6.5 ساعته، میتونه سایتها رو سئو کنه یا اینکه نیاز به دوره‌های حرفه‌ای تری هست؟ چون جاهای دیگه دیدم که حدود 30-40 ساعت آموزش سئو دارن. این برام سوال شد. متشکرم
  با تشکر

 2. farshad گفته:

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم این دوره برای کسی که اطلاعات معمولی راجبه سئو داره و میخواد یه سایت تازه ساخته شده رو سئو روش انجام بده کاربرد داره؟
  منظور از سایت تازه ساخته شده سایتیه که حتی هنوز ایندکس هم نشده واسه گوگل
  آیا کارهایی که باید از مرحله اول روی سایت انجام بدیم پوشش داده شده؟
  بسیار ممنون

 3. Farshad Parsa گفته:

  سلام و وقت بخیر،
  میخواستم ببینم این دوره برای کسی که اطلاعات معمولی نسبت به سئو داره و وب سایتی که تازه راه اندازی شده و هیچ گونه اقدامی روش از لحاظ محتوا وسئو صورت نگرفته مناسب هستش؟ منظور از تازه راه اندازی شده یعنی اینکه حتی توی گوگل هم ایندکس نشده صفحات این وب سایت

 4. حامد گفته:

  سلام، وقت تون بخیر
  در این دوره، به طور تخصصی سئوی وردپرس آموزش داده شده یا نیاز به کدنویسی هست؟

  • ژان بقوسیان گفته:

   سلام
   مطالب سئو برای هر سایتی قابل استفاده است، ولی مثال‌ها و پلاگین‌های معرفی شده برای وردپرس است.

   نیازی به کدنویسی ندارید.

   موفق باشید

 5. Ali Abdali گفته:

  با سلام
  کد پرسش و پاسخ یا اسکیمای FAQ ساخته شده با سایت تکنیکال سئو رو کجا باید وارد کنم تا در گوگل دیده شود؟ آیا قرار دادن آن در ابتدای نوشته ها کافیست یا باید از افرونه یا روش خاصی استفاده کنم. تشکر

 6. پوریا گفته:

  سلام برای seo بهتر شما پیشنهاد میکنید از قالب های آماده استفاده کنم یا اینکه قالب وردپرس را کد نویسی کنم ؟
  متشکرم

  • ژان بقوسیان گفته:

   سلام
   اگر سرعت لود شدن قالب مناسب باشد، فرق چندانی نمی‌کند.
   ما استفاده از قالب‌های آماده معروف را توصیه می‌کنیم که مدام در حال آپدیت شدن و بهبود هستند.

   موفق باشید

  • ژان بقوسیان گفته:

   سلام
   فعلا Yoast از نظر پایداری و سازگاری با اغلب پلاگین‌ها گزینه بهتری است. البته RankMath رشد بسیار خوب و سریعی دارد و شاید در آینده گزینه بهتری باشد.

   موفق باشید

  • ژان بقوسیان گفته:

   سلام
   ما از کسی که می‌خواهد سئوی حرفه‌ای انجام بدهد توقع خیلی بیشتری داریم.
   پاسخ مشخص است. از یک ابزار مشابه دیگر استفاده کنید.
   چطور ابزارهای مشابه را پیدا کنیم؟ کافی است در گوگل سرچ کنید: bit.ly alternatives

   موفق باشید

 7. حسین گفته:

  سلام
  دوره رو دیدم و شروع به سئو کردن سایتم کردم ،یک سوالی برای بنده پیش آمده ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  آیا صفحه اول سایتم باید با نام سایتم سئو کنم؟یا اصلا لزومی نداره صفحه ای رو با اسم سایتم سئو کنم؟
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

990,000 تومان

این دوره شامل:

6.5 ساعت فیلم
19 درس
دسترسی به‌محض ثبت‌نام
به‌روزرسانی تا پایان سال 1399
امکان پرسش زیر هر درس
پیش‌نیاز: تسلط بر مدیریت سایت

  ویژگی های دوره

 • 200 week
 • 21
 • 0
 • 0
 • 1000