4.5
(12)

یکی از پرسودترین کارخانه‌های دنیا کارخانه تولید اطلاعات است! شما تبدیل به کارخانه‌داری می‌شوید که با تولید اطلاعات به درآمد قابل‌ توجهی دست می‌یابید. از 8 سال قبل دوره جدیدی را با نام «کارخانه تولید اطلاعات» طراحی کرده‌ام و به متخصصان آموزش می‌دهم چگونه با روزی چهار ساعت کار، کارخانه‌ای داشته باشند که سودی معادل کارخانه‌های تولیدی کوچک ایجاد کند! در این مقاله بخشی از مطالب دوره را با شما خواننده خوب موفقیت در میان می‌گذارم.

اگر تخصصی دارید چرا با آموزش آن تخصص درآمدی قابل‌ توجه کسب نکنید؟ البته بسیاری از افراد متخصص این کار را انجام می‌دهند ولی صرفا به تدریس خصوصی یا سخنرانی و آموزش حضوری می‌پردازند. اگر در همین حد فعالیت کنید کارخانه‌دار نیستید و تنها زمانی درآمد دارید که در حال تدریس و آموزش باشید!

آموزش به تدریس خصوصی محدود نمی‌شود. شما باید به دنبال درآمد پایدار باشید و حتی وقتی در حال استراحت و تفریح هستید درآمد کسب کنید. برای این کار باید یک «کارخانه تولید اطلاعات» درست کنید!

 

کارخانه تولید اطلاعات

کارخانه در واقع یک سیستم است که دارای بخش‌های تولید، بازاریابی، فروش و … است. این بخش‌ها در کنار هم کار می‌کنند و درآمد ایجاد می‌کنند. بسیاری از متخصصان و مدرسان کارخانه تولید اطلاعات ندارند.

 

مزایای داشتن کارخانه تولید اطلاعات

این کارخانه نسبت به بقیه کارخانه‌ها دارای 4 مزیت است: 

1. سود قابل توجه

تولید و فروش اطلاعات با روش‌های مختلف سود بسیار قابل توجهی دارد. فرض کنید بخشی از آموزش‌هایتان را در قالب یک سی‌دی صوتی ارائه می‌دهید. مواد اولیه آن شاید هزار تومان تمام شود ولی اگر آموزش‌های شما ارزشمند باشد مردم آن را با خوشحالی 29 هزار تومان و حتی خیلی بیشتر می‌خرند.

 

2. کارمندان بسیار کم

اگر بخواهید یک شرکت فروش اطلاعات با 5000 مشتری و درآمد خیلی بالایی داشته باشید بعید است به بیش از 2 یا 3 کارمند نیاز داشته ‌باشید، البته اگر سیستم مناسبی داشته باشید که اغلب کارها به صورت خودکار انجام شود.

 

3. مواد اولیه در دسترس

مواد اصلی شما اطلاعات است که در کتاب‌ها و اینترنت و منابع دیگر موجود است. موضوع اصلی استخراج مناسب اطلاعات و بسته‌بندی مناسب است. مواد لازم برای تولید هم سی‌دی و دی‌وی‌دی و کاغذ و… هستند که به راحتی در دسترس است و همه‌ جا پیدا می‌شود.

 

4. رقابت بسیار ضعیف در این حوزه

در این حوزه رقابت فوق‌العاده ضعیف است. در هر حوزه‌ای مثل کنکور، تناسب اندام، بازاریابی و … رقبای زیاد وجود دارند ولی اغلب آن‌ها کارخانه‌دار نیستند. کارخانه‌دار کسی ‌است که مجموعه کاملی از روش‌های ارائه اطلاعات را در اختیار دارد، از کتاب گرفته تا محصولات آموزشی، سخنرانی، دوره‌های آنلاین و … و همواره در حال کسب درآمد است.

 

تولیدات کارخانه

هر کارخانه تولیداتی دارد. در کارخانه تولید اطلاعات به طور کلی سه دسته محصول داریم:

1. محصولات متنی مانند کتاب، کتاب الکترونیکی، جزوه‌های آموزشی و …
2. محصولات صوتی که برای تولید آن به یک دستگاه ضبط صدا نیاز دارید.
3. محصولات تصویری که با یک دوربین فیلم‌برداری قابل تهیه است.

 

مثال‌هایی از تولیدات کارخانه

کتاب کاغذی                                                  بسته آموزشی
کتاب الکترونیکی                                             مشاوره
سی‌دی صوتی                                               کارت آموزشی
دی‌وی‌دی فیلم                                              خبرنامه
جزوه آموزشی                                                مقاله
دوره آنلاین                                                    وبینار
کارگاه                                                          عضویت در سایت
همایش                                                       برنامه موبایل

 

تجهیزات ضروری کارخانه

کارخانه به تجهیزات و دستگاه‌هایی برای تولید محصولات نیاز دارد.

1. کامپیوتر

احتمالا کامپیوتر یا لپ‌تاپ دارید. اگر هم ندارید با حدود 1 تا 2 میلیون تومان می‌توانید آن را تهیه کنید. کامپیوتر مهم‌ترین و کلیدی‌ترین دستگاه کارخانه شما است.

 

2. پرینتر جوهری

بهتر است یک پرینتر خوب رنگی از نوع جوهرافشان تهیه کنید تا چاپ جزوات، چاپ روی سی‌دی و کارهای مشابه را با آن انجام بدهید. با چاپ مطالب توسط خودتان هزینه‌ها را به شدت کاهش می‌دهید در حالی‌ که اگر آن‌ها را برای تولید به جای دیگری واگذار کنید باید مبلغ بسیار زیادی پرداخت کنید. همچنین می‌توانید متناسب با تعداد مورد نیاز خود تولید کنید و نیازی به تولید انبوه نیست.

 

3. میکروفن

می‌توانید از یک هدست معمولی کامپیوتر استفاده کنید البته کار با این هدست‌ها همیشه راحت نیست چون همیشه در دسترس نیست باید کنار کامپیوتر بنشینید تا بتوانید از آن استفاده کنید. اگر به جای هدست یک Voice Recorder خوب بخرید می‌توانید صدای بسیار تمیزتری داشته باشید دستگاه ضبط صدا در جیبتان است و در مسافرت و هر جایی که می‌روید می‌توانید از آن استفاده کنید. کیفیت صدا به محیطی که صوت در آن ضبط می‌شود و به نرم‌افزارهای حذف نویز بستگی دارد. یک دستگاه ضبط خبرنگاری سونی با کیفیت بالا قیمتی حدود 400 هزار تومان دارد.

 

4. اینترنت پر سرعت

برای جمع‌آوری اطلاعات و همچنین معرفی محصولات به اینترنت نیاز دارید. اگر هنوز اینترنت پر سرعت ندارید می‌توانید با حدود 400 هزار تومان اینترنت پر سرعت یک‌ساله داشته باشید.

 

5. دوربین فیلم‌برداری

بهتر است دوربینی تهیه کنید که خروجی MP4  داشته باشد. این فرمت نیاز به تبدیل ندارد و می‌توانید آن را به راحتی در نرم‌افزار ویرایش فیلم باز کرده و پس از ویرایش از آن خروجی بگیرید. یک دوربین با کیفیت HD با قیمتی حدود 1 میلیون تومان قابل تهیه است. تهیه فیلم‌های آموزشی حتی با دوربین بسیاری از موبایل‌ها امکان‌پذیر است! 

 

برنامه روزانه کارخانه‌دار

کارخانه‌دار در یک روز باید 3 کار را انجام دهد:

1. یادگیری

هر روز باید ساعتی را به یادگیری اطلاعاتی که می‌خواهید تولید کنید اختصاص دهید. بهترین منبع برای یادگیری کتاب‌ها هستند. هرگز این فریب را نخوریم که با خواندن چند مقاله اینترنتی می‌توانیم متخصص بشویم. باید کتاب‌های خوب آن حوزه را بخوانیم. پیشنهاد می‌کنم حداقل روزی یک ساعت کتاب بخوانید. با این روش در هفته یک کتاب و در سال 50 کتاب خواهید خواند و پس از مدتی در حوزه کارتان بی‌رقیب می‌شوید.

دو سال پیش با آقای برایان تریسی مصاحبه‌ای داشتم و ایشان پرسیدم که چه کاری انجام بدهم که بهترین مشاور بازاریابی ایران بشوم. ایشان پاسخ داد: جواب واضح است، هفته‌ای یک کتاب بخوانید، کتابی که به سختی انتخاب کرده‌اید نه هر کتابی که در دسترستان است.

بنابراین یادگیری را دست‌کم نگیرید و از اینترنت و محصولات آموزشی هم به عنوان کمک استفاده کنید؛ ولی این‌ها جایگزین کتاب نمی‌شوند. خیلی هم به مطالب اینترنت اعتماد نکنید. در اینترنت هر کسی به راحتی می‌تواند آمارهای اشتباه منتشر کند و اطلاعات غلط بدهد.

 

2. تولید محتوا

همچنین روزی 2 ساعت را به تولید محصول بپردازید. تولید محتوا اختراع محتوا نیست! بسیاری از افراد می‌گویند همین اطلاعاتی که من می‌خواهم 100 هزار تومان بفروشم در یک کتاب 2 هزار تومانی هم موجود است! هنر شما آن است که همین اطلاعات در دسترس را ساده‌سازی کنید، حجم آن را کاهش بدید و آن را رنگ‌آمیزی کنید و مردم حاضرند برای آن پول خوبی بپردازند.

دیدگاه اشتباه رایجی که وجود دارد این است که افراد فکر می‌کنند محتوا هر چه حجمش بیشتر باشد بهتر است. شاید تا 10 سال پیش این‌چنین بود. در آن زمان وقتی به نمایشگاه می‌رفتند مثلا می‌پرسیدند این سی‌دی آموزشی چند ساعت است و فروشنده پاسخ می‌داد: 2 ساعت. مشتری می‌گفت: بابت 2 ساعت صوت 10 هزار تومان بدهم؟ ولی اگر به آن شخص گفته می‌شد این سی‌دی 30 ساعت است آن را می‌خرید. اکنون معیارها عوض شده و مردم برای آموزشی پول می‌پردازند که اصل موضوع را به کوتاه‌ترین روش ممکن ارائه دهد.

 

3. رشد و توسعه کارخانه

هر روز یک ساعت را به بازاریابی و رشد کسب‌وکارتان اختصاص بدهید. درآمد کارخانه شما به این کار وابسته است. اگر بهترین محتواهای دنیا را هم تولید کنید و متخصصی بی‌نظیر باشید ولی بر بازاریابی متمرکز نشوید هیچ اتفاقی نمی‌افتد. بازاریابی شامل نوشتن متن‌های تبلیغاتی، طراحی برنامه بازاریابی، بازاریابی اینترنتی، مذاکره با شریک‌های انتفاعی و … است.

 

دیدگاه‌های اشتباه در مشاوره و آموزش

1. معروفیت بسیار مهم است!

خیلی‌ها فکر می‌کنند باید معروف باشند تا خوب بفروشند ولی این‌طور نیست. بسیاری از افراد معروف در فروش محصولات آموزشی خود موفق نیستند. موضوع اصلی معروفیت نیست بلکه برگزاری کمپین‌های بازاریابی موفق است. تعریف کمپین بازاریابی این است: سلسله‌ای از عملیات بازاریابی برای رسیدن به یک هدف خاص. ما هفت تا ده بار عملیات خاصی را انجام می‌دهیم تا به یک فروش خاص برسیم. تمام 2000 نسخه کتابم «شکستن مرزهای عملکرد» در کم‌تر از یک ماه به فروش رسید، بدون آنکه در یک کتاب‌فروشی عرضه شود! چون کمپین خیلی دقیقی طراحی کردیم و بخش‌هایی از کتاب را به صورت صوتی و تصویری در اختیار علاقه‌مندان قرار دادیم. در واقع فروش کتاب قبل از چاپ آن اتفاق افتاده بود و همه منتظر چاپ شدن کتاب بودند.

 

2. سال‌های فعالیت مهم است!

شاید فکر کنید: من تازه‌کار هستم، چرا کسی باید بیاید و از من خرید کند. در کارخانه تولید اطلاعات سال‌های فعالیت مهم نیست، نتایج مهم است! مهم این است که مردم ببینند ما خودمان چه نتایجی کسب کرده‌ایم و دیگران را به چه نتایجی رسانده‌ایم. به جای تاکید بر مدارک تحصیلی و  لوح‌های تقدیر کافی است نشان دهیم چه نتایجی برای مشتری کسب خواهیم کرد. پس نتایج مهم هستند و نه سال‌های فعالیت یا رزومه‌های کلیشه‌ای!

 

3. با قیمت‌های ارزان‌تر موفق خواهیم شد!

اشتباه دیگر این است که فکر می‌کنیم اگر قیمت محصولاتشان کم باشد مردم بیشتر می‌خرند. به هیچ‌ وجه ‌چنین نیست. قیمت کم‌تر در خیلی از موارد کار ما را از بین می‌برد و مشتری‌ها را کم‌تر می‌کند. ما باید توجیه قیمت قوی‌تری داشته باشیم. اگر محصولات را به خوبی توجیه قیمت کنید می‌توانید خیلی بیشتر بفروشید. افرادی که از دیگران پول قرض می‌کنند تا بتوانند یک گوشی گران‌قیمت بخرند، حتما خرید آن گوشی موبایل برایشان آنقدر توجی داشته که برای خریدش پول قرض کرده‌اند.

 

4. تخصص بالا ضروری است!

لازم نیست در زمینه‌ای که می‌خواهیم آموزش بدهیم تخصص خیلی بالایی داشته باشیم! به جای آن می‌توانیم مخاطبان را درست انتخاب کنیم. یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار در زمینه کامپیوتر کتابی است که به آموزشی بدیهیات کامپیوتر می‌پردازد. در درس اول می‌آموزید چگونه کامپیوتر را روشن کنید. در درس‌های انتهایی روش کپی کردن فایل‌ها را می‌آموزید. این کتاب بیش از 100000 نسخه فروش داشته است! احتمالا شما هم می‌توانستید چنین کتابی بنویسید. موضوع آن است که این کتاب به افرادی فروخته می‌شود که هیچ آشنایی با کامپیوتر ندارند. مسلم است این کتاب را نمی‌توان به مهندسان کامپیوتر فروخت ولی بازار هدفی وجود دارد که با خوشحالی حاضر است پول بپردازد و این کتاب را بخرد.

 

کامل‌ترین دوره آموزشی ساخت کارخانه تولید اطلاعات

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا به صفحه زیر بروید:

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 12

نویسنده: ژان بقوسیان

منبع: مدیر سبز
دانلود PDF

50 دیدگاه برای “با 5 میلیون تومان کارخانه تولید اطلاعات بسازید!

 1. [email protected] گفته:

  سلام
  یادداشت فوق العاده ای بود.
  مختصر و مفید چشم انداز شکل گیری یک کسب و کار الکترونیک و اطلاعات محور را بیان کردید.
  ممنون می شوم چنانچه دوره آموزشی برای موضوع «کارخانه تولید اطلاعات» داشتید و همین مباحث را به طور مبسوط و کمی حرفه ای تر ارائه می دادید، به بنده اطلاع بدهید.
  تشکر

 2. مهدی گفته:

  سلام
  روشی بسیار خوب و پرسودی هست
  ولی شیوه(روش) فروش و سریع و مطمئن این اطلاعات به چه شکلی هست؟

 3. احسان مرادی گفته:

  سلام
  چرا پرینتر جوهر افشان؟ از نظر هزینه اولیه خرید گفتید یا اینکه فقط با جوهر افشان میتونه لیبل بزنه؟

  • مدیر سبز گفته:

   سلام
   پرینتر جوهر افشان کیفیتی بسیار بالاتر از لیزری دارد. جوهر آن بسیار ارزان است و هر پرینت بسیار ارزان تمام می‌شود و همچنین امکان چاپ مستقیم بر سی‌دی یا دی‌وی‌دی دارد.

   موفق باشید

 4. توریست گفته:

  سلام محتوای خوبی به نظر میاد ما در زمینه گردشگری هستیم و دوست دارم به زودی خریداری کنم ممنون

 5. محمد گفته:

  یعنی منظور شما اینه که یه سایت بزنیم و آموزش درست کنیم و به صورت دی وی دی درش بیاریم و از طریق شبکه پستی کشور اون رو ارسال کنیم؟

  • مدیر سبز گفته:

   کارخانه تولید اطلاعات مفهوم بسیار وسیع‌تری است که یکی از حالت‌های خاص آن همین چیزی است که می‌فرمایید.

   علاوه بر آن می‌توانید آموزش دانلودی بفروشید، دوره‌های آنلاین برگزار کنید، همایش و کارگاه حضوری داشته باشید، کتاب بنویسید، بخش پولی اعضا ایجاد کنید و ده‌ها ایده دیگر.

   موفق باشید

 6. شهرام گفته:

  سلام عالی بود ولی جسارتن من احساس میکنم نفر دومی باشم بعد از شما به عنوان یک مشاور حرفه ای برای ایران مون. با وجود استادی همچون شما. مرسی موفق باشید

 7. کرمی گفته:

  با سلام
  ببخشید استاد من در زمینه کار های هنری دست ساز مهارت دارم بنظر شما میتوانم مهارت خودم رو اموزش بدم بصورتی که اینجا توضیح دادین وایا این قابلیت روداره که
  بتونم بطور کامل ایده های رو که گفتین پیاده کنم یعنی به سود دهی برسه چون احساس میکنم زمینه کاری من مشتری خاص داره ویک زمینه عمومی نیست ممنون میشم راهنمابی کنید [email protected]

  • مدیر سبز گفته:

   سلام
   هر زمینه‌ای لزوما پولساز نخواهد بود.
   آیا در زمینه فعالیت شما کتاب یا محصولات آموزشی وجود دارد؟
   یا حداقل عده‌ای وجود داارند که علاقه بسیار زیادی به این موضوعات داشته باشند؟

   اگر اینطور باشد می‌توانید موفق شوید.

 8. ehsan گفته:

  سلام
  من یک سایت آموزش زبان انگلیسی دارم و مدت زیادی هست که به فکر تولید محصول یا خدمتی برای فروش هستم ولی متاسفانه تا الان موفق نشدم محصولی رو تولید کنم !

 9. محمد مهدی شبانی گفته:

  با سلام . بنده تعمیر کار پرینتر هستم ، درسته که پرینتر جوهر افشان دارای جوهری ارزان نسبت به پرینتر لیزری است ، ولی هزینه نگهداری پرینتر جوهرافشان بیشتر از لیزری است ، پرینتر جوهر افشان در صورت عدم استفاده جوهر و هد آن خشک شده و هزینه بالایی برای تعمیر لازم دارد ، ولی پرینتر لیزری را با یک بار شارژ میتوان تا مدتها بلا استفاده نگه داشت.
  با پرینتر لیزری تعداد چاپ بیشتری نسبت به جوهر افشان میتوان گرفت.
  پرینتر لیزری هنگام پرینت سر و صدا و تکان کمتر و سرعت چاپ بیشتر نسبت به جوهر افشان دارد…
  بنظر بنده پرینتر جوهرافشان فقط بخاطر قیمت پایینترش نسبت به لیزری محبوبتر میباشد …

  با تشکر

 10. علی گفته:

  سلام
  با تشکر از شما .بنده بسته کارخانه رو تهیه کردم و مشاهده کردم
  کار من آموزش طراحی و نقاشی هست
  اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنین منو تا تو زمینه بازاریابی محصولاتم موفقتر باشم به ویژه کتاب و فیلم آموزشی

  • مدیر سبز گفته:

   سلام
   تمام مطالب لازم در دوره «کارخانه تولید اطلاعات» توضیح داده شده است.
   اگر سوال خاصی دارید در همان صفحه محصول مطرح کنید تا پاسخ داده شود.

   با تشکر

 11. تور تایلند گفته:

  با تشکر از شما .بنده بسته کارخانه رو تهیه کردم و مشاهده کردم
  ممنون از سایت زیباتون

 12. مرتضی گفته:

  سلام .نمیخوام ادمه منفی تصور کنید .اما دراین روش و حلقه کلیدی وجود داره که در اصلی را باز میکنه و ان کلید ترافیک بازدیده .من حدود 5ساله مقاله و سایتهای اینچنینی بررسی کرد .جالب اینجاست که همه در این 4ساله به تولید محتوا پرداختن و همه میلیونر شدن و همه را هم تشویق به اینکار میکنن و همه هم از سادگی و دم دستی بودن ان صحبت میکنن و بی منت داشته های خودشونو جهت میلیونر شدن بقیه در اختیار میگدارند و همه هم در نهایت تشویق به خرید بسته میلیونر کننده خودشون میکنن ..من 15 سایت را بررسی کردم و با ترفندهایی ملاقات یا تماسی باهاشون داشتم و متوجه شدم اقلا همه ان 15 سایت و ارایه کننده مقالات میلیونر کننده یک نفر است و فقط خلاقیت بخرج داده و با تبلیغات و ساختن بسته های مختلف اعم از زیبایی اینترنت زبان موبایل اقتصاد موفقیت رشد تحصیلی و کنکور تناسب اندام و …به کسب و کار پرداخته …و وقتی از بقیه پرسیدم چرا شما موفق نشدید ولی فلانی میلیونی بسته هاشو میفروشه ..همه گفتن ما ترافیک بازدید کننده نداشتیم وگرنه محتوا و شکل و شمایل سایتمان کمتر از انها هم نبود و جالب اینکه اغلب اینگونه سایتهای موفق هیچکدام در ایران ساخته نشده و سرور و سایت و دیتابیس همه انها از اول در خارج ازکشور ساخته شده و وقتی ترافیک میلیونی جذب کرده سایتشو به زبان فارسی تغییر داده و وارد نت ایران شده و دیده شده و فروشش بالا رفته ..والا سایت ایرانی موفق در این زمینه یا نیست و یا به تعداد انگشتان یکدست هم نیست ..خلاصه نمیدانم داستان چیست که همه ادمای تو ایران هرچی تلاش میکنن و هرچی باسوادتر و تحصیلکرده تر هستنو زیر و بم سایت و حذب ترافیک و محتوا رو هم میدونن اما موفق نمیشن …این وسط یه فوت کوزه گری هست که مدیران این سایتها نمیگن ..( از نظر فرهنگی هم تو ما ایرانیها کمتر پیدا میشه که راه و رسم پولدار شدن بدونه و به بغل دستیش حتی در ازای دریافت پول هم بگه) ..حالا چرا اینجور سایتهای موفقیت و کسب درامد از نت اینگونه چوب حراج به اطلاعاتشون میدن و میخوان همه رو میلیونر کنن و راه و رسمشو فقط در بسته های خودشون میدونن و میفروشن .. ..ا.. اعلم …اگه استاد لطفی کنن و فوت کوزه گریشونو بگن ممنون میشیم ..من خودم فکر میکنم حتی با داشتن اطلاعات وسیع و برنامه ریزی ساعتی که ایشون فرمودن و انجام مو به موی انها و حتی تبلیغات گسترده در فضای نت و شبکه های مجازی و بیلبورد و تبلیغات دیگه حداقل 7 یا هشت سال برای شناخت مردم و جذب ترافیک لازمه ..مگر اینکه همون حلقه مفقوده که ترافیک بالای سایته رو از جایی تهیه میکنن و یا بدست میاورند که رمز اصلی دران نهفته است ..ببخشید سرتون درد اوردم اما سایتهای عرفانی زاده وتیموریومدیر وب لطفی .عباس منش و ….. نگاهی بیندازید ..همین محتوای موجود در این سایت را میبینید فقط ادبیات و صفحه بندی تغییر داشته والا مفهوم و محتوا همینه ..حالا یا همه این سایتا صاحبش یکیه و یا همه از رو دست هم کپی میکنن و یا یکی اوستاس و بقیه شاگرداش هستن که مثل هم کار میکنن ..اگه استاد کامنت منو حمل بر جسارت و گستاخی ندونه و منتشر کنه .متوجه میشم که تحلیلم جاهایی اشتباه بوده ولی اگر منتشر نکنن که قطعا نظریه من تایید میشه و استدلال درست بوده ..حالا منتظر میمونم ببینم سایت برای پاسخ من اقلا اپدیت میشه یا نه ..موفق باشید م

 13. محسن گفته:

  سلام آیا رشته حقوق و شغل وکالت هم قابلیت تبدیل شدن به یک کسب و کار اینترنتی پولساز را دارد تا من هم این دوره را تهییه کنم؟

  • مدیر سبز گفته:

   سلام
   حتما این قابلیت برای شما وجود دارد.
   در هر زمینه‌ای که مخاطبان سوالات زیادی دارند و دنبال جواب هستند می‌توان موفق شد.

   موفق باشید

 14. احسان گفته:

  با‌ تشکر‌ از‌ مدیر‌سبز‌‌ که‌ بستری‌ تهیه‌ کرده‌ که‌ بتوان‌ با‌ استفاده‌ از‌ آن‌ به‌ موفقیت‌ شغلی‌ و انقلابی‌ در‌ حیطه‌ کتب‌ و محصولات‌ صوتی‌ رسید.

 15. محسن گفته:

  سلام.مدل های کسب درآمد از رشته حقوق چیست؟ چگونه بعدش بتونیم وارد تلویزیون بشیم؟
  آیا محصول شما برای یادگیری تبلیغ نویسی حرفه ای کافی است تا متنهای بسیار جذاب و حرفه ای برای محصولاتم بنویسم؟

  • مدیر سبز گفته:

   سلام
   اگر منظورتان «کارخانه تولید اطلاعات» است، بله این محصول تمام موارد مربوط به کسب درآمد از آموزش تخصصی را آموزش می‌دهد.
   در مورد تولید محتوا با 16 فرمت مختلف، استفاده از رسانه‌ها مثل مجلات و رادیو برای کسب اعتبار و نوشتن متون تبلیغاتی حرفه‌ای صحبت شده است.

   موفق باشید

 16. fatememirabdolazimi گفته:

  با سلام من سی دی آموزشی کارخانه تولید اطلاعات را تهیه کرده ام . الان سی دی آموزش طراحی سایت را می خواهم. نمیتوانم حضوری در کلاس شرکت کنم. چطور این محصول را خریداری کنم؟

 17. علاقه مند گفته:

  سلام
  خیلی خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم؛ شما استاد برخی از اساتید خیلی خوب بنده هستید از این بابت واقعا خوشحالم!
  من کم فایل رایگان ندیدم؛ کم هم آموزش ندیدم اما از فایل های رایگان شما اصلا متحیر شدم که واقعا چطور یک فایل رایگان میتونه اینقدر پربار و ارزشمند باشه.
  حیف که به صورت حضوری برام امکان پذیر نیست ولی انشاالله به زودی این دوره رو تهیه خواهم کرد.

  فقط یک سوال: جناب بقوسیان آیا مشاوره حضوری یا تلفنی با شما امکان پذیر هست؟
  ممنون میشم اگر به این دیدگاه بنده پاسخ بدین
  از خداوند براتون بهترین ها رو آرزومندم؛ همواره موفق و سربلند باشید

  • مدیر سبز گفته:

   سلام
   تشکر از لطف شما

   اگر سوالی دارید ممنون می‌شویم در منوی بالای سایت از دکمه پشتیبانی استفاده کنید.

   موفق باشید

 18. محمد حاجی عبدالهی گفته:

  سلام استاد بقوسیان عزیز و تیم موفق مدیر سبز
  کارخانه اطلاعات جدیدی که اشاره فرمودید تو ویدئو هزینه اش چقدره و آیا غیر حضوری هم خواهد بود؟

 19. تور ترکیه گفته:

  سلام . خیلی مفید و مختصر . محتوا همیشه حرف اول رو میزنه چون مخاطب اصلی یه آدم فهیم هستش نه یه ربات

 20. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید دوره ی کارخانه عالییییی بود .فقط خواستم بپرسم حجم دورهی کلوپ کارختنه چم گیگ کاملش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نتم سرعتش پایین میخواستم ببیتم دقیقا چنگیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. ابوالفضل گفته:

  با سلام ضمن تشکر چاپگرهای جوهر افشان خودشون ارزون هستند ولی قیمت کارتریج شون خیلی بالاست و بعضی اوقات با شارژ مجدد خوب نمی زنند . در ضمن خیلی زود جوهرشون تمام میشه.

  • مدیر سبز گفته:

   سلام
   اگر از پرینترهای با تانک جوهر پیوسته استفاده کنید مثل: Epson L800 تمام این مشکلات حل می‌شوند و بسیار به‌صرفه هستند.

   موفق باشید

 22. حسام گفته:

  سلام من میخواستم فقط و فقط ٥٠ روش ارائه اطلاعات رو بدونم. اگه میشه در یک فایل جدا بصورت ویدئویی یا نوشتاری ارائه بدید تا بخریم.
  لطفا پاسخ بدید. باتشکر

  • admin گفته:

   سلام
   برای آشنایی با 15 فرمت محبوب می‌توانید فیلم زیر را ببینید:

   http://modiresabz.com/15informationformats/

   موفق باشید

 23. پیام گفته:

  سلام . کجا متنها و پاورپوینتها و فیلم های آموزشی ای که ساختیم رو میشه بفروشیم ؟ البته غیر از فرانش . کلی وقت گذاشتم و برای سایت فرانش یک ویدیوی آموزشی بی کلام ساختم آخرش گفت حتما باید با کلام باشه و قبولش نکرد !

 24. حامد طیبی گفته:

  سلام.
  استاد میشه یه مدل پرزنتر خوب معرفی کنین لطفا؟ یا همون مدلی که خودتون استفاده میکنین چی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت | ورود
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
کتاب مدرس مرجع

کتاب مدرس مرجع

چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و زندگی دیگران را متحول کنیم؟

20 درصد تخفیف

فقط 39،000 تومان