دوره غیرحضوری ارتقا

با ارتقای خودتان، به دستاوردهای بزرگ برسید!

4.900.000 تومان

2.400.000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

این دوره 10 جلسه و به صورت غیر حضوری است. شروع دوره از چهارشنبه 27 مهرماه است. و پس از این تاریخ هر چهارشنبه فیلم یک جلسه از دوره به صورت محافظت شده در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد و می‌توانید آن را دانلود و مشاهده کنید.

 

سرفصل‌های دوره ارتقا

هر چالشی که می‌خواهیم پشت سر بگذاریم، مسئله‌ای است که باید حل شود. مهارت حل مسئله کمک می‌کند از بن‌بست‌ها خارج شویم و با منابع و امکانات موجود، بهترین راه‌حل را بیابیم.

برای مدیریت کارهای بزرگ لازم است تا حدی با اصول مدیریت پروژه آشنا شوید و یک کار بزرگ را به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم کنیم و طبق برنامه زمانی پیش برویم تا درنهایت پروژه انجام شود.

داشتن انضباط فرد باعث می‌شود همیشه کار لازم را در زمان مناسب انجام بدهیم؛ حتی اگر در شرایط خوبی نیستیم. این خصوصیت باعث می‌شود عمل‌گرا شویم و نتیجه کسب کنیم.

در مسیر رسیدن به هر دستاورد بزرگ، موانع و مشکلاتی وجود دارد که باعث توقف می‌شود. لازم است یاد بگیریم خیلی سریع خودمان را بهبود بدهیم و باز مسیر را ادامه بدهیم.

ارتقای خودمان و تمام پیشرفت‌ها نیاز به یادگیری دارد. هرچه با مهارت‌های یادگیری بیشتر آشنا شویم، می‌توانیم بهتر یاد بگیریم. یادگیریِ یادگیری یکی از پایه‌ای‌ترین اصول موفقیت است.

ریشه تمام موفقیت‌های ما در تصمیم‌های بزرگ و کوچکی است که هر روز می‌گیریم. تصمیم‌گیری مهارتی آموختنی و قابل ارتقا است. تئوری‌ها و روش‌های علمی زیادی برای بهبود تصمیم‌گیری وجود دارد.

همه ما برای انجام کارهای بزرگ باید انرژی فیزیکی، احساسی، فکری و روحیه داشته باشیم. شارژ این انرژی‌ها و استفاده درست از آنها برای انجام پروژه‌های بزرگ ضروری است.

هر فعالیتی اگر تبدیل به عادت شود، انجام آن ساده‌تر خواهد شد و انرژی کمتری مصرف خواهد شد. افراد موفق کارهای مهم را به عادت تبدیل می‌کنند تا در هر شرایطی انجام شود.

تنها سرمایه غیرقابل برگشت زمان ما است. روش‌های مدیریت زمان کمک می‌کند در زمان محدودی که داریم بر مهم‌ترین اولویت‌ها متمرکز شویم و بیشترین نتایج را کسب کنیم.

تمرکز باعث می‌شود برآیند تمام کارهایی که انجام می‌دهیم منجر به یک دستاورد بزرگ شود. افراد عادی هم کارهای زیادی انجام می‌دهند، ولی به‌علت متمرکز نبودن کارها، نتیجه بزرگی کسب نمی‌کنند.

باتوجه به اینکه یکی از هدایای ویژه ثبت‌نام در دوره، دریافت بلیط همایش افزایش عملکرد است و فرد پس از تکمیل ثبت‌نام می‌تواند صندلی خود را در همایش انتخاب کند. افرادی که زودتر ثبت‌نام کنند می‌توانند صندلی در جایگاه بهتری انتخاب کنند.

دریافت بلیط همایش به این شکل است که پس از خرید دوره ارتقا و تکمیل ثبت‌نام به صفحه سالن همایش هدایت می‌شوید و می‌توانید صندلی‌تان را انتخاب و آن را با کوپن تخفیف 100 درصد که در همان صفحه برای شما قرارداده شده است، ثبت کنید.

اگر از تاریخ 22 شهریور تا 29 شهریور در دوره ثبت‌نام کنید، این هدایا را دریافت خواهید کرد.

2.500.000 تومان تخفیف

2.500.000 تومان تخفیف

با ثبت‌نام در این بازه زمانی 3.000.000 تومان از مبلغ اصلی دوره کسر می‌شود و شما می‌توانید فقط با 1.900.000 تومان ثبت‌نام کنید.

بلیط همایش افزایش عملکرد

بلیط همایش افزایش عملکرد

بلیط همایش بزرگ افزایش عملکرد پیشرفته که جمعه 22 مهر ماه در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود به ارزش 795.000 تومان را هدیه می‌گیرید. 

کتاب افزایش عملکرد

کتاب افزایش عملکرد

یک عدد از چاپ جدید کتاب افزایش عملکرد هدیه می‌گیرید. این کتاب‌ در روز همایش به شما تحویل داده می‌شود.

تمرین‌های عملی دوره

تمرین‌های عملی دوره

برای هر جلسه از دوره ارتقا یک فایل pdf شامل چند تمرین برای کسب مهارت دریافت خواهید کرد.

نگاهی به دوره ارتقا
مدرس
ژان بقوسیان
نوع دوره
فیلم از پیش ضبط شده
تعداد جلسات
10 جلسه 1 ساعته
شروع دوره
چهارشنبه 27 مهر
فرمت
فیلم محافظت شده

تمامی حقوق این سایت متعلق به ژان بقوسیان است. این سایت در زمینه آموزش بازاریابی و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

عضویت | ورود
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد