5
(2)

برای برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای شیوه‌های متعددی وجود دارند. در بسیاری از موارد، با به کارگیری این شیوه‌ها، در زمانی بسیار کم، به عده قابل توجهی از علاقه‌مندان دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

1. با کمک مشارکت انتفاعی فهرستی از علاقه‌مندان بسازید

مشتریان و علاقه‌مندانی که توسط شریک‌های تجاری شما در تماس هستند و شما را به آنان توصیه می‌کنند، یکی از بهترین انواع علاقه‌مندان می‌باشند. (شریک انتفاعی فرد یا شرکتی است که در ازای کمک به فروش شما، سودی دریافت می‌کند) فروش به علاقه‌مندانی که شریک انتفاعی، شما را به آنان معرفی کرده است، بسیار آسان‌تر است، مخصوصا اگر نامه‌ای که شریک برای مشتریان خود می‌فرستد، به دقت و با ظرافت تهیه شده باشد. وقتی در نامه اطلاعات تماس را قرار می‌دهید، با پیشنهاد دفترچه‌ای رایگان یا هر چیز قابل‌ توجه برای مشتری، مشتریان را ترغیب کنید تا با شما تماس بگیرند.

 

2. به کمک محصولی بسیار ارزان قیمت، علاقه‌مندان را تبدیل به مشتری کنید

روشی بی‌نظیر برای برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای آن است که محصولی بسیار ارزان برای فروش عرضه کنید و به خریداران، محصولات گران‌تر خود را تبلیغ کنید و حتی سعی کنید محصولات گران‌تر را در هنگام عرضه محصول ارزان، بفروشید. اگر کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کنید می‌توانید سی‌دی آموزشی تهیه کنید و در آن مطالب مقدماتی را آموزش دهید و همچنین کلاس‌های حضوری خود را معرفی و دلایلی ارائه دهید که با شرکت در کلاس‌ها سود خواهند برد. حتی می‌توانید محصول ارزان خود را بدون سود بفروشید و تمامی هزینه‌های تولید، بسته‌بندی و ارسال را محاسبه کنید و در تبلیغ خود این هزینه‌ها را ذکر و تاکید کنید که به قصد معرفی شرکت، این محصول را دقیقا با قیمت تمام شده به فروش می‌رسانید. هیچ‌گاه قیمت نهایی را گرد نکنید. قیمتی مانند 3850 تومان بسیار باورپذیرتر از 4000 تومان خواهد بود. مزیت این شیوه تبلیغات دو مرحله‌ای آن است که هزینه تبلیغات را مشتری می‌پردازد و همین‌طور به علت قیمت ارزان محصول، معمولا استقبال فراوانی می‌شود و به راحتی فهرست علاقه‌مندان جمع‌آوری می‌شود. برای مشاهده نمونه‌ای از این محصولات ارزان به مدیر سبز مراجعه کنید.

 

3. از سیستم‌های پاسخ‌دهی خودکار ایمیل استفاده کنید.

اگر از آن عده‌ای هستید که همواره به جدیدترین تکنولوژی‌ها علاقه‌مندند و می‌خواهند کارشان از دیگران یک پله بالاتر باشد، از استفاده از این روش لذت خواهید برد. امروزه شرکت‌های متعددی به وجود آمده‌اند که خدمات پیشرفته ایمیل در اختیار دارندگان وب‌سایت می‌گذارند. یکی از این خدمات سیستم پاسخ‌دهی خودکار برای ایمیل است؛ مثلا شما می‌توانید یک دوره آموزشی در 5-7 درس تهیه کنید. منظور از دوره آموزشی فقط چند صفحه متن است که آن را برای علاقه‌مندان ارسال کنید. سیستم‌های پاسخگویی خودکار این امکان را به شما می‌دهند تا به راحتی و بدون یادگیری برنامه‌نویسی، فرمی را در سایت خود قرار دهید تا علاقه‌مندان به شرکت در دوره، نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنند. سپس هر کدام از درس‌های این دوره با فاصله زمانی معینی که شما تعریف کرده‌اید برایشان ارسال خواهد شد؛ بنابراین شما یک‌بار سیستم را راه‌اندازی می‌کنید و سپس تمامی کارها به طور خودکار انجام می‌شوند. برای تبلیغات هم می‌توانید به نشریات وابسته به زمینه کاری خود، مطلبی را درباره برگزاری دوره آموزشی رایگان بفرستید تا چاپ شود. در انتهای هر درس دوره آموزشی، می‌توانید محصول خود را نیز معرفی کنید و آن را به وب‌سایت خود لینک دهید. یکی از بهترین ارائه‌کنندگان سرویس ایمیل www.aweber.com است.

 

4. به مشتریان کنونی خود هر محصول جدید را معرفی کنید.

همان‌طور که همواره سعی در بازاریابی و تبلیغ محصولات خود به علاقه‌مندان می‌کنید، با همان جدیت می‌توانید محصولات جدید را به مشتریان خود معرفی و آنان را ترغیب به خرید کنید.

 

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

نویسنده: مدیر سبز - ژان بقوسیان

منبع: مدیر سبز
دانلود PDF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت | ورود
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
کتاب بازاریابی عصبی

کتاب بازاریابی عصبی

23 ترفند جدید برای افزایش فروش با شناخت عملکرد مغز

20 درصد تخفیف

فقط 39،000 تومان

ثبت‌نام دوره جدید سیستم سازی پیشرفته با 3.000.000 تومان تخفیف
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه