آماده، شلیک، هدف نوشته مایکل مسترسون

خلاصه کتاب: آماده، شلیک، هدف

آنچه در چکیده کتاب «آماده، شلیک، هدف» می‌آموزید

مایکل مسترسونِ میلیونر به عنوان یک تاجر بسیار موفق، واقعا شایستگی این را دارد که نصایحی به کارآفرینان پیشرو ارائه دهد. کسی نیست که از دستاوردهای او در دنیای تجارت تاثیر نپذیرد. اشتیاق و انرژی او مُسری است.

فرضیه اصلی مسترسون این است: منتظر نشوید تا محصول یا خدمت شما در بهترین حالت ممکن قرار گیرد. قبل از هدف‌گیری شلیک کنید. نگران این نباشید که محصول شما عالی نیست، فقط آن را به بازار ارائه کنید.

مسترسون توضیح می‌دهد که در ابتدای کارش زمان زیادی را به بهتر کردن خبرنامه‌ها اختصاص می‌داد، به جای اینکه به فروش آن‌ها فکر کند. او تجربیات خود را به درس‌هایی آموزنده برای خوانندگان تبدیل کرده تا آن‌ها را از طریق کتاب‌هایش انتقال دهد. مشکل اینجاست که مسترسون یا هرکس دیگری نمی‌تواند به شما نبوغ یا انگیزه بدهد.

با این وجود، اگر توانایی و اشتیاق داشته باشید، مدیر سبز بر این باور است که می‌توانیم با ارائه خلاصه این مطالب، هر ذره از پتانسیل نهفته در معاملات تجاری شما را به فعل تبدیل کنیم.

 

دسترسی به این محتوا مخصوص اعضای الماسی است. برای عضویت بر دکمه زیر کلیک کنید.

می‌خواهم عضو الماسی شوم!

1 دیدگاه برای “خلاصه کتاب: آماده، شلیک، هدف

 1. حسین عربی
  حسین عربی گفته:

  سلام
  این ایده که هر هفته خلاصه یک کتاب را بررسی کنیم بسیار عالی است مخصوصا برای کسانی که وقت کمی دارند.
  یعنی میتوان به این گفته برایان تریسی رسید که اگر هر هفته یک کتاب در حوزه کاری خودمان مطالعه کنیم در یک سال 50 کتاب و در دو سال 100 کتاب مطالعه کرده ایم، بنابراین می توانیم در کسب و کار خود ایده ها ی زیادی داشته باشیم.
  از جناب آقای بقوسیان برای سازماندهی و انجام این ایده بسیار تشکر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *